Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/gymandfit/domains/gymandfit.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Gym & Fit
Czy proszek zasadowy pomoże w odkwaszaniu organizmu?

Odkwaszanie organizmu coraz częściej jest omawiane w gabinetach lekarskich. Polacy zauważają, że zmęczenie, zaparcia czy problemy trawienne to efekt kwasowego środowiska w ciele. Można to łatwo odmienić, ale niezbędne będzie stosowanie odpowiedniej diety jak i wspomagaczy w postaci proszku zasadowego.

 

Organizm sam w sobie potrafi neutralizować kwaśne pH w organizmie. Jednakże bardzo długie działanie naszego ciała, by wyeliminować kwas może przemienić się w stan zapalny. Efekty niestety będą bardzo groźne, a także będą komplikowały nasze życie. Do najczęstszych zaliczmy między innymi zaparcia, problem z trawieniem, wzdęcia czy nawet grzybicę! Aby to wyleczyć, trzeba jak najszybciej rozpocząć kurację odkwaszania organizmu. Jednym z kroków jest stosowanie proszku zasadowego.

 

Wszystko to może też prowadzić do nagłych napadów głodu, które później kończyć się będą bólem brzucha, a także senności i uczucia braku energii. Dlatego odkwaszenie jest tutaj wręcz niezbędne. Należy je rozpocząć od zmiany diety na zdrowszą. W menu powinny dominować zielone warzywa i owoce, należy eliminować szkodliwe składniki jak napoje gazowane, kawa, mocna herbata czy nawet mięso, produkty z glutenem i nabiał. Na szczęście większość eliminuje się tylko tymczasowo, aby szybciej zregenerować organizm. Stosowanie proszku zasadowego może tylko pomóc i przyśpieszyć odkwaszanie organizmu. Nawet sama Anna Lewandowska na swoim blogu pisała o pozytywnym działaniu tego związku i polecała go swoim czytelnikom.

 

Dodatkowo należy zacząć pić wyłącznie wodę źródlaną oraz soki, które robi się samodzielnie. Nawet te, które teoretycznie są naturalne, ale ich data przydatności do spożycia jest liczona w miesiącach, to już znak, że one zamiast odkwasić będą zakwaszać. Zdrowe tłuszcze również będą przyśpieszać regenerację, ponieważ proszek zasadowy będzie się łatwiej wchłaniać i doprowadzać odpowiednie pH w Twoim ciele. Jak widać, doprowadzenie organizmu do zasadowego środowiska nie jest łatwe, ale też nie jest niemożliwe do wykonania. Najważniejsze to znalezienie przyczyny zmęczenia czy problemów trawiennych. Później wszystko już pójdzie z górki!

langsteiner.eu

Wykonane przez MTWeb